


Плівка теплична Жовтий 120 мкм 6х50 м Плівка світлостабілізована для теплиці Теплична плівка для огірків
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0680
3 565 ₴/рулон
Показати оптові ціниПлівка теплична Жовтий 120 мкм 6х50 м Плівка світлостабілізована для теплиці Теплична плівка для огірків
Плівка світлостабілізована (теплична). Плівка виробляється для накриття теплиць, до її складу додано спеціальний компонент, УФ-стабілізатор, який подовжує термін служби тепличної плівки, підтримує всередині теплиці рівномірний температурний режим (особливо вночі) і захищає рослини, які чутливі до перепадів температур.
Плівка характеризується високою стійкістю до атмосферних впливів та ультрафіолетового випромінювання. Саме тому її найчастіше використовують в агросфері та сільському господарстві для теплиць і парників. Крім захисту від УФ-випромінювань стабілізована плівка затримує всередині теплиці інфрачервоні промені, тим самим створюючи парниковий ефект, що дає змогу використовувати теплицю в холодні пори року без додаткового опалення.
Характеристики:
- Товщина: 120 мкм
- Ширина: 6 м
- Кількість метрів у рулоні: 50 м
- Термін експлуатації: 12 місяців
- Колір: жовтий
- УФ стабілізація
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Тип | Комплектуюче |
Матеріал покриття | Теплична плівка |
Ширина | 6 м |
Товщина плівки | 120 мкм |
Ширина рукава | 300 см |
Ширина плівки в розвороті | 600 см |
Кількість метрів в рулоні | 50 м |
Вага | 31 кг |
Колір | Жовтий |
Стан | Новий |
Особливості | УФ-стабілізатор, Вітростійкість, Морозостійкість |
- Ціна: 3 565 ₴/рулон